"Ми "Талібан": у Кабулі серед білого дня грабують місцевих

"Ми "Талібан": у Кабулі серед білого дня грабують місцевих

Фото: Associated Press

Інцидент зафільмували в "Арія -Сіті" неподалік від міжнародного аеропорту.

В буремному Афганістані, де владу захопило терористичне угруповання "Талібан", а президент країни втік, нова "влада" розпочала встановлювати свої порядки. 

 "З броньованим автомобілем Land Cruiser вони пограбували людей в "Арія -Сіті" неподалік від міжнародного аеропорту Кабула, сказавши, що "Ми - Талібан", - написав на своїй сторінці в Twitter політичний оглядач TOLOnews TV Абу Муслім Ширзад з Афганістану та опублікував відповідне відео.

На кадрах можна побачити як з десяток чоловіків, які голосно кричать, захоплюють двох місцевих та ведуть їх у невідомому напрямку. Нападники - без зброї. Дорогою вони дають стусанів своїм полоненим та трусять їх. Судячи з відео, складно визначити, ким є нападники: бойовиками "Талібану" чи місцевими прибічниками нової "влади".

Нагадаємо:

  • Сотні людей увірвалися до терміналу аеропорту, намагаючись утекти з афганської столиці після того, як ісламістський рух "Талібан" захопив Кабул. Принаймні 5 людей загинули. Від куль чи в тисняві - невідомо.
  • Тим часом Британія вже направила додаткові сили для захисту летовища і допомогу для евакуації своїх громадян. У Міноборони США також заявляють про перекидання тисячі американських військових до кабульського аеропорту. Реакція світу на захоплення Афганістану - у нашому матеріалі.

Новини світу: з Афганістану українським літаком евакуювали 80 людей – яка ситуація в країні

Новини світу: з Афганістану українським літаком евакуювали 80 людей – яка ситуація в країні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Талібан захопив Афганістан
Наступна публікація