Народився семимільярдний мешканець Землі

Народився семимільярдний мешканець Землі

Претендент на "ювілейне" звання - хлопчик Петро з Калінінграда / Фото: Вести

За право здобути звання "ювілейного" мешканця планети сперечаються хлопчик з Калінінграда та дівчинка з Маніли.

Уночі 31 жовтня народився семимільярдний мешканець Землі. Утім, хто саме отримає почесний титул, поки не відомо – за це право сперечаються Росія та Філіппіни.

За попередніми даними, "ювілейний" землянин народився в Калінінграді о 00:02 (за московським часом). Цю подію зафіксували спостерігачі від ООН. Хлопчика назвали Петром.

Однак у Калінінграда є конкуренти, які теж хочуть отримати "ювілейного" мешканця планети. Влада Філіппін заявила, що він народився саме в їхній країні: на роль героїні була обрана Данніка Май Камачо, яка з'явилася на світ в Манілі. Цікаво, що її теж вітали співробітники ООН. Прийшла подивитися на новонароджену і 12-річна Лоріз Геварра, яка в 1999 році стала шестимільярдним жителем планети.

Визначити з точністю народження семимільярдного мешканця Землі неможливо, а тому ООН заздалегідь призначило дату урочистої події, а потім обрало місто, де вона відбудеться.

Але демографи раніше стверджували, що ООН випереджає події, заявляючи, що до кінця цього місяця населення Землі досягне семи мільярдів людей. Насправді ж набагато вищі шанси на те, що цей поріг буде досягнутий в 2012 або навіть в 2013 році.

Читайте також:

До 2050 року половина жителів Землі будуть африканцями

В Україні щотижня зникає одне село

Планета зможе витримати максимум 10 млрд населення

Американці спрогнозували, яким буде світ у 2050 році

Народився семимільярдний мешканець Землі

Народився семимільярдний мешканець Землі

Повʼязані теми:

Наступна публікація