Навального облили хімічною речовиною

За його словами, постраждав тільки одяг.

Сьогодні, 28 квітня, на російського опозиціонера та засновника Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального було скоєно напад.

Про це він повідомив у своєму блозі.

"Виявляється, я сьогодні в хорошу компанію потрапив. Підійшов до дверей офісу - знову два пришелепки. Один хлюпнув якоюсь їдкою синьою хімічною рідиною. Добре, що в очі не потрапив. І бігти", - написав Навальний.

Як зазначив опозиціонер, він погнався за ним стоянкою, потім плюнув і поїхав додому переодягатися.

За його словами, схожий напад сталося з письменницею Людмилою Улицькою.

"Виродки облили її зеленкою прямо на шкільному конкурсі, потрапивши і у дітей. Тобто це акція у них якась скоординована", - сказано в повідомленні.

Як вважає Навальний, такі провокації створені за явної підтримки поліції і спецслужб.

"Веселого, до речі, мало. Це все закінчиться плесканням кислотою в обличчя при явній підтримці поліції і спецслужб. Потуранням це вже не назвеш. Ясно ж, хто поставляє інформацію про те, хто куди їде і коли приїде. У боротьбі за захист своїх грошей на панамських офшорах ці хлопці ще далеко зайдуть", - зазначив він.

Нагадаємо, в Новосибірську в російського опозиціонера Олексія Навального кинули тістечка і презервативи. Він прибув в Новосибірськ для дачі свідчень у справі свого соратника Леоніда Волкова. Вийшовши з Центрального районного суду, опозиціонер зупинився під будівлею, щоб поспілкуватися з прихильниками. Поруч стояли два хлопця, які і кинули у Навального подрібнені тістечка з целофанових пакетів. Потім у опозиціонера полетіло ще два презервативи, наповнені білою речовиною.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: