Одразу після інавгурації Макрон полетів до Берліна

Новообраний президент Франції традиційно першою відвідує Німеччину.

Новий президент Франції Еммануель Макрон під час першого закордонного візиту відвідає Німеччину – його очікують у Берліні. Господар Єлисейського палацу не став надовго відкладати налагодження стосунків із європейськими партнерами. До Берліна він поїхав наступного дня після інавгурації, йдеться у ТСН.16:45.

Ангела Меркель прийматиме гостя з військовими почестями. Потім у них відбудуться переговори і за планом близько 20-й за Києвом обидва вийдуть на прес-конференцію.

ВідеоЕммануель Макрон під час першого закордонного візиту відвідає Німеччину

З одного боку візит традиційний, бо вже стало звичкою, що перші відвідини французькі президенти роблять саме в Берлін. Однак це далеко не тільки формальність. І Париж, і Берлін вкрай потребують один одного і з огляду на майбутнє Європи. Макрона тут вже назвали рятівником Європи, бо він не дав прийти до влади Марін Ле Пен.

Ймовірно співрозмовники зачеплять і тему України, бо тепер Макрон буде партнером Меркель по Нормандських переговорах. Раніше він заявляв, що не буде піддаватися тиску Путіна. Однак прориву поки чекати не доводиться. Оскільки і у Франції, і в Німеччині незабаром парламентські вибори, які обом політикам ще потрібно буде виграти.

Нагадаємо, Макрон призначив нового прем'єр-міністра Франції – ним став Едуард Філіпп.

Кореспондент ТСН Наталка Фібріґ

Залиште свій коментар