Парижани концертом висловили протест проти пенсійної реформи Макрона

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На президента це враження не справило.

Новорічний вечір парижани зустрічали зі старими проблемами. Свій гнів новою пенсійною реформою вони вихлюпнули у формі концерту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Неподалік опери на площі Бастилії зібрались музиканти, які заграли динамічні уривки із "Кармен" і "Ромео та Джульєтти". І таким чином  нагадали команді французького президента Еммануеля Макрона про свою незгоду з владними планами.

Відео Парижани втілили своє невдоволення новою пенсійною реформою у формі концерту

Неподалік опери на площі Бастилії зібрались музиканти і заграли динамічні уривки. Таким чином вони нагадали команді французького президента Еммануеля Макрона про свою незгоду з владними планами. Протести через пенсійну реформу із початку грудня охопили усю Францію.  

Парижани втілили своє невдоволення новою пенсійною реформою у формі концерту

Протести через пенсійну реформу із початку грудня охопили усю Францію. Уряд пропонує скасувати пільги і збільшити пенсійний вік із 62 до 64 років, щоби збалансувати бюджет.

У перший день року Макрон оголосив, що пенсійна реформа, яка викликала масові протести по всій країні, буде доведена до кінця. На його думку, вона забезпечить рівні права і гідний рівень пенсій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції