Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні почав діяти закон про мільйонні нагороди за викриття корупції

Поскаржитися на неправомірні дії можна навіть анонімно.

Із першим днем року в Україні почав діяти закон, який гарантує винагороду за інформацію про неправомірні дії. Гроші можна отримати за викриття корупціонерів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Винагорода може складати 10% від розміру хабара чи суми завданих збитків, але не більше 12,5 мільйонів гривень. Водночас і хабар має переважати 10 мільйонів. Викривачам корупціонерів та членам їхніх сімей закон гарантує державну охорону.

Відео Від 1 січня 2020 року закон гарантує винагороду тим, хто викриватиме корупціонерів

За викриття корупціонера можна отримати 10% від суми хабара чи суми завданих збитків, але не більше 12 з половиною мільйонів гривень. Водночас і хабар має переважати за десять мільйонів. Про корупційний злочин викривач може повідомити уповноваженим безпосередньо на роботі, засобам масової інформації, Національному агентству з питань запобігання корупції чи іншим органам.  

Від 1 січня 2020 року закон гарантує винагороду тим, хто викриватиме корупціонерів

Про корупційний злочин викривач може повідомити уповноваженим безпосередньо на роботі, засобам масової інформації, Національному агенству з питань запобігання корупції чи іншим органам.

Про корупцію можна писати і анонімно, але такі повідомлення перевірятимуть, лише якщо є інформація про конкретну особу і факти, які можна перевірити. Перевірка триватиме від двох тижнів до місяця.

Фотогалерея У Києві на великому хабарі затримали працівницю Нацбанку та її спільника (3 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції