Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ПАРЄ вирішує, чи повертати Росії право голосу

Дії євродепутатів розкритикував очільник українського МЗС.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін розкритикував наміри європейських депутатів відновити право голосу делегації Кремля в Парламентській Асамблеї Ради Європи, йдеться у ТСН.12:00.

Саме цей орган відповідає за розробку міжнародних конвенцій, рекомендацій до Європейського суду з прав людини та економічних санкцій. У 2014 році за анексію Криму та агресію на Сході України Росію позбавили привілею ухвалювати рішення в ПАРЄ. Натомість Москва відмовилась платити багатомільйонні внески.

Щоб подолати кризу, генсек Ради Європи Турбойрн Ягланд  виніс питання повернення Росії прав на голосування на цьогорічну весняну сесію. Вирішити мають до кінця тижня. Цьому неабияк протистоять українські делегати та низка європейських представників.

"Пан Яґланд вважає, що Росію потрібно повністю повернути в Раду Європи, оскільки це створює лінії поділу в Європі. Якщо керуватися такою логікою, треба випускати злочинців з в’язниць, бо це лінія поділу в суспільстві", - написав Клімкін у мікроблозі.

Нагадаємо, за інформацією "Європейської правди" дипломати Німеччини активно проштовхують в Раді Європи ідею зняття санкційного тиску з Російської Федерації і планують досягнути цього на поточній сесії ПАРЄ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції