Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під Цукербергом захиталося крісло керівника Facebook

Низка інвесторів хоче змістити голову ради директорів із посади.

Гучний скандал назріває у світі великого бізнесу. Інвестори Facebook намагаються зняти Марка Цукерберга з посади голови ради директорів компанії, йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

Інвестори занепокоєні скандалами з витоками персональних даних, а також новою структурою Facebook, яка робить Цукерберга фактично недоторканним. Зараз Цукерберг може відхилити будь-яку пропозицію акціонерів. Оглядачі прогнозують, що цей конфлікт матиме розвиток.

Як повідомлялося, засновник Facebook Цукерберг погодився виступити у Європарламенті з приводу скандалу з Cambridge Analytica. Під час слухань 22 травня він визнав, що соціальна мережа не доклала усіх необхідних зусиль, щоб завадити розповсюдженню фейкових новин, іноземному втручанню у вибори та зловживанню інформацією користувачів. "Ми не в достатній мірі усвідомлювали нашу відповідальність. Це була помилка, і я за це вибачаюсь", - сказав він.

ВідеоІнвестори Фейсбуку намагаються зняти Марка Цукерберга з посади голови ради директорів компанії

Інвестори занепокоєні скандалами з витоками персональних даних, а також новою структурою компанії, яка робить Цукерберга фактично недоторканим. Зараз Цукерберг може відхилити будь-яку пропозицію акціонерів. 

Інвестори Фейсбуку намагаються зняти Марка Цукерберга з посади голови ради директорів компанії

Залиште свій коментар

Вибір редакції