Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У РПЦ закликали не одружуватися із представниками інших релігій

Російські "скрєпи" продовжують дивувати цивілізований світ.

Російська православна церква дедалі більше нагадує величезну тоталітарну секту. Останнім прикладом став речник Московського патріархату, котрий порекомендував вірянам утримуватися від шлюбів із тими, хто сповідує інші релігії, йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

Священик радить не створювати таку сім'ю і лякає нібито гірким досвідом міжконфесійних пар – буцімто там точаться постійні суперечки на релігійному ґрунті. Особливо напруга, на думку священика, виникає з появою в таких сім'ях дітей, бо потім невідомо, до кого нести дитину на хрещення.

Як повідомлялося, у Росії відбувся синод єпископів тамтешньої православної церкви Московського патріархату. На ньому, всупереч ухваленому заздалегідь порядку денному, розглядалося українське питання.

ВідеоРечник РПЦ порекомендував вірянам утримуватися від шлюбів з тими, хто сповідує інші релігії

Священники не радять створювати таку сім'ю. І лякають гірким досвідом багатьох міжконфесійних пар. Буцім -то там точаться постійні суперечки на релігійному ґрунті. Особливо напруга, на думку священників, виникає з появою в таких сім'ях дітей. Ось вам і проблема 21 століття. 

Речник РПЦ порекомендував вірянам утримуватися від шлюбів з тими, хто сповідує інші релігії

Залиште свій коментар

Вибір редакції