Facebook витратила на особисту безпеку Цукерберга 20 мільйонів доларів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія також оплачує послуги, пов'язані з безпекою головного операційного директора соцмережі Шеріл Сендберг.

У 2017 році компанія Facebook витратила близько 9 мільйонів доларів на захист безпеки засновника соцмережі і генерального директора Марка Цукерберга, при тому, що його дохід за минулий рік склав всього 1 долар.

Як повідомляє CNN, загалом з 2015 року Facebook витратила на безпеку і приватні перельоти гендиректора близько 20 мільйонів доларів. Зазначена сума включає витрати на забезпечення роботи приватного літака - паливо, витрати на екіпаж, харчування.

Крім того, Facebook оплачує особисту охорону і системи безпеки в резиденціях засновника мережі. Як порівнювати з 2016 роком (5,8 мільйона доларів), витрати на охорону і приватні літаки були збільшені на 50 відсотків.

У компанії зазначили, що такі заходи пов'язані з "погрозами особистої безпеки, що виникають з його посадових повноважень як засновника, голови ради директорів і головного виконавчого директора".

"Ми вимагаємо таких заходів безпеки для благополуччя компанії через важливість пана Цукерберга для Facebook", - йдеться в заяві.

ВідеоНерухомість і благодійність: на що витрачає гроші Марк Цукерберг

Крім того, компанія оплачує і послуги, пов'язані з безпекою головного операційного директора Facebook Шеріл Сендберг. Витрати на неї склали в минулому році 2,7 мільйона доларів.

CNN також зазначає, що компанії нерідко покривають ці види витрат щодо високопоставлених керівників. Зокрема, в 2017 році Apple витратила близько 317 тисяч доларів на захист безпеки і подорожей свого керівника Тіма Кука.

Нагадаємо, 10 квітня гендиректор Facebook Марк Цукерберг виступив в Сенаті та Конгресі США у справі про масштабний витік особистих даних користувачів соціальної мережі.

Facebook визнав, що компанія Cambridge Analytica, що спеціалізується на політичному консалтингу, отримала доступ до персональних даних 87 мільйонів осіб.

ВідеоМарк Цукерберг нарешті прокоментував скандальний витік інформації з Facebook

Днями розгорівся міжнародний скандал - дані 50 мільйонів користувачів потрапили до третіх осіб без їхнього відома. Через 5 днів після публікації шокуючих новин засновник соцмережі Марк Цукерберг вибачився перед користувачами та пояснив, як така ситуація взагалі могла трапитись. Виявилось, що 2013 року розробник Олександр Коган запустив у Facebook додаток - тест особистості. Його встановили 300 тисяч людей. Проте програма збирала не лише їхні дані, а й дані всього списку друзів. Сумарно цифра сягнула 50 мільйонів користувачів.

Марк Цукерберг нарешті прокоментував скандальний витік інформації з Facebook

Це було зроблено через додаток thisisyourdigitallife, який обіцяв скласти психологічний портрет користувача, що його завантажив. Постраждали як користувачі, які встановили програму на смартфони, так і їхні друзі.

За минулий рік Facebook виявився причетним ще до одного скандалу. За даними американської влади і самої соцмережі, перед виборами президента США російські тролі розгорнули там дезинформаційну кампанію з використанням фейкових акаунтів. Її організатором називають російське Агентство інтернет-досліджень.

ВідеоFacebook проти РФ: Цукерберг передав конгресу дані про рекламу, яку замовляла Москва

Залиште свій коментар

Вибір редакції