Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цукерберга можуть заслухати в Європарламенті

Якщо Цукерберг погодиться, він зустрінеться з найзапеклішими критиками в галузі технологій за межами Сполучених Штатів.

Після слухань в обох палатах американського Конгресу, співзасновника й керівника компанії Facebook Inc. Марка Цукерберга хочуть заслухати також у Європарламенті з приводу збереження конфіденційних даних.

Тому голова ЄП Антоніо Таяні має намір ближчими днями надіслати офіційного листа Цукербергу, повідомляє The Washington Post.

Якщо Цукерберг погодиться, він зустрінеться з найзапеклішими критиками в галузі технологій за межами Сполучених Штатів, пише видання.

ВідеоМарк Цукерберг нарешті прокоментував скандальний витік інформації з Facebook

Днями розгорівся міжнародний скандал - дані 50 мільйонів користувачів потрапили до третіх осіб без їхнього відома. Через 5 днів після публікації шокуючих новин засновник соцмережі Марк Цукерберг вибачився перед користувачами та пояснив, як така ситуація взагалі могла трапитись. Виявилось, що 2013 року розробник Олександр Коган запустив у Facebook додаток - тест особистості. Його встановили 300 тисяч людей. Проте програма збирала не лише їхні дані, а й дані всього списку друзів. Сумарно цифра сягнула 50 мільйонів користувачів.

Марк Цукерберг нарешті прокоментував скандальний витік інформації з Facebook

Сам Таяні заявив, що після всіх слухань щодо діяльності Facebook "залишаються занепокоєння щодо дотриманням жорстких стандартів конфіденційності" в Європейському Союзі.

"Ми впевнені, що Цукерберг готовий відповісти й на наші запитання, продемонструвавши, що він однаково налаштований буди відповідальним також перед європейськими громадянами", - зауважив голова Європарламенту.

Нагадаємо, що раніше Цукерберг запевнив, що захист даних користувачів є найнагальнішим на сьогодні завданням, та похвалив європейців за нові норми захисту даних ЄС, які мають набути чинності 25 травня. Він зазначив, що й сам став жертвою витоку особистих даних.

Відповідаючи на запитання щодо зберігання даних, Цукерберг запевнив членів Конгресу США, що його компанія не зберігає дані у Росії. За його словами, це обмежує можливості доступу росіян до даних користувачів соцмережі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції