Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цукерберг заявив, що його дані також потрапили до Cambridge Analytica

Засновник Facebook виступив перед членами Палати представників.

Дані засновника Facebook Марка Цукерберга були серед даних 87 млн користувачів, які потрапили до компанії Cambridge Analytica.

Про це він сказав під час виступу перед членами Палати представників  у Конгресі США, передає Громадське.

Конгресмени запитали в Цукерберга, чи були його дані серед тих, які потрапили третім сторонам, на що засновник Facebook відповів "Так".

Також Цукерберг додав, що соцмережа вивчає необхідність вживання заходів проти Кембриджського університету — установи, дослідник якої Олександр Коган продав дані користувачів компанії Cambridge Analytica.

ВідеоУ США обговорюють можливість державного контролю Facebook

Найбільша соціальна мережа світу може потрапити під державний контроль. Таку можливість обговорюють у США. Марк Цукерберг пояснює американським конгресменам, чи у безпеці особисті дані користувачів і чи існує можливість впливу інших держав на перебіг американських виборів. І каже, що у Facebook з Росією нині - гонка озброєнь.

У США обговорюють можливість державного контролю Facebook

Нагадаємо, 17 березня видання The New York Times та The Observer надрукували статті, де йшлося, що британсько-американська компанія Cambridge Analytica зібрала у 2016 році дані профілів 50-ти мільйонів користувачів соцмережі Facebook без їхньої згоди. Метою збору даних було створення програмного забезпечення для передвиборної кампанії тодішнього кандидата у президенти США Дональда Трампа, для передбачення електоральних рішень. 

Засновник Facebook Марк Цукерберг визнав провину соціальної мережі у витоку даних і розповів про кроки, які дозволять запобігти цьому у майбутньому. Пізніше голова відділу технологій Facebook Майк Шропфер повідомив, що кількість користувачів соцмережі, персональні дані яких без їхнього відома збирала компанія Cambridge Analytica, зросла від раніше заявлених 50 мільйонів до 87 мільйонів.

10 квітня Марк Цукерберг виступив перед судовим та економічним комітетами Сенату США. Він, зокрема, заявив, що Facebook не повідомив 87 мільйонів своїх користувачам про витік даних в 2015 році, тому що в компанії вважали, що проблема вирішена. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції