Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Шахтар" не каратимуть через дискваліфікацію Срни

З "гірників" не зніматимуть бали.

У справі дискваліфікації Даріо Срни за вживання допінгу вже поставлена крапка і його позитивна допінг-проба не вплине на результати "Шахтаря".

Про це розповів заступник директора Національного антидопінгового центру України (НАДЦУ) Ярослав Кручек.

"Норма автоматичного анулювання результатів не стосується командних видів спорту, а стосується лише індивідуальних.

Якщо більше двох гравців одночасно протестовані позитивно, тоді команда підлягає цілеспрямованому тестуванню всіх гравців, і може бути розглянуте питання про анулювання результату того матчу, після якого у гравців був виявлений цей допінг", - сказав Кручек в коментарі Футбол 24.

За рішенням українського антидопінгового центру Срна дискваліфікований за допінг на 17 місяців. У позазмагальний період у нього були виявлені нетипові показники компонентів ендогенного стероїдного профілю.

Початок відліку покарання рахуватиметься з дати взяття проби - 22 березня 2017 року. Таким чином, футболіст зможе вийти на поле не раніше 22 серпня 2018 року.

Нагадаємо, що у середині вересня 2017 року з’явилася інформація стосовно позитивної допінг-проби Срни . Пізніше вже сам хорват повідомив про те, що він впіймався на допінгу та у зв'язку з цим вимушений буде на певний час призупинити свою кар'єру, аби не підставляти себе та клуб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції