Польські вчителі влаштували масові протести у Варшаві

Педагогам не сподобалася реформа системи освіти.

Тисячі педагогів вийшли під дощ на вулиці Варшави протестувати проти запланованої реформи системи освіти. Зміни передбачають скасування цілого ступеня в шкільній освіті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Заплановано, що після восьми років у початковій школі діти йтимуть або в технічну, або у вищу школу. Середньої школи, як зараз, уже не буде. І профспілки побоюються, що багато вчителів просто втратять роботу. Натомість у міністерстві освіти запевняють, що звільняти нікого не будуть.

Місяць тому у Варшаві відбувся новий мітинг жінок, які вже домоглися скасування закону про аборти. Цього разу польки вимагали змін у виховній та гендерній політиці держави. Зокрема, йдеться про вплив церкви на політику та політизацію освіти. Протестувальниці хочуть, аби у школах приділяли увагу сексуальному вихованню та методам планування родини – аж до програм штучного запліднення, а також можливості купувати контрацептиви без рецептів. 

У Варшаві тисячі педагогів протестували проти запланованої реформи системи освіти

Зміни передбачають скасування цілого ступеню в шкільній освіті. Після восьми років у початковій школі діти йтимуть або у технічну, або у вищу школу. Середньої школи, як зараз, уже не буде, і профспілки побоюються, що багато вчителів просто втратять роботу. У міністерстві освіти запевняють, що звільняти нікого не стануть.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: