Помер султан Оману Кабус бен аль-Саїд

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Султан помер на 80-му році життя.

У суботу, 11 січня, з життя пішов султан Оману Кабус бен аль-Саїд. Йому було 79 років.

Про це повідомляє ВВС.

Від 2015 року Кабус бен Саїд аль-Саїд хворів на рак. Будучи абсолютним монархом, він був не тільки главою держави, а й главою уряду, верховним головнокомандувачем, міністром оборони, закордонних справ і фінансів. Кабінет міністрів в Омані також призначається султаном. Правити державою він почав ще 1970 року.

Оскільки у султана не було дітей, рішення про те, хто очолить країну, ухвалять члени його сім'ї.

Якщо сім'я султана не прийде до рішення, то нового главу Омана вибере рада, до якої увійдуть керівники армії, голови парламенту і верховного суду.

Нагадаємо, 5 січня Зеленського помітили в одному з готелів Оману, куди він вирушив після новорічного відпочинку в Карпатах. В Офісі президента повідомили, що цей неанонсований візит є офіційним, а у самого Зеленського запланована низка зустрічей на високому рівні. Зокрема, того ж дня в ОП повідомили про зустріч українського президента із міністром закордонних справ Султанату Оман Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою.

Відео Володимир Зеленський власним коштом вирушив до Оману із родиною – Офіс президента

Власним коштом, рейсовим літаком і з офіційною метою - так в Офісі президента України відреагували на повідомлення в пресі про відпочинок Володимира Зеленського із родиною в Омані. І додали, що за кілька днів він матиме там офіційні зустрічі. На них, обговорить торговельно-економічну співпрацю двох країн, зміцнення дипломатичних відносин та залучення інвестицій в Україну. Водночас, в Офісі президента не поточнили, чому той сам сплатив за поїздку.  

Володимир Зеленський власним коштом вирушив до Оману із родиною – Офіс президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції