Протести у США: на вулиці застрелили чоловіка
Поліція одразу опинилась на місці вбивства.
© Associated Press
У Портленді (штат Орегон, США) під час зіткнень прихильників президента Дональда Трампа і протестувальників Black Lives Matter від кульового поранення загинула одна людина.
Про це повідомляє видання AP.
Журналіст агентства повідомив, що ввечері на місці зіткнень прозвучало три постріли, а поліцейські оточили тіло жертви - білого чоловіка, на якому був головний убір з символом Patriot Prayer, правої групи, члени якої в минулому часто вступали в сутички з протестувальниками в Портленді.
"Офіцери поліції Портленда чули звуки пострілів в районі Південно-Східної 3-ї авеню і Південно-західної Олдер-стріт. Вони відреагували і виявили жертву з вогнепальним пораненням в груди. Медики відреагували і визначили, що жертва померла", - повідомили у поліцейському управлінні Портленда.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у місті Кеноша у штаті Вісконсин (США) третю добу тривають протести проти жорстокості поліції. В результаті двоє осіб вбито, ще одного протестувальника поранили внаслідок стрілянини. Він у лікарні, його життю нічого не загрожує.