Син Мердока готовий закрити найпопулярніший таблоїд Британії

Син Мердока готовий закрити найпопулярніший таблоїд Британії

The Sun часть друкує "сенсаційні" історії з життя знаменитостей

Газета The Sun може бути закрита, як і раніше News of the World, якщо підтвердиться, що журналісти займалися прослуховуванням знаменитостей.

Глава видавництва News International Джеймс Мердок не виключив, що найпопулярніша в Великобританії газета The Sun може бути закрита, якщо підтвердяться звинувачення на адресу журналістів видання, зокрема в незаконному прослуховуванні телефонів.

Син глави News Corp. Руперта Мердока, якого підозрюють у наданні неправдивих свідчень на процесі у липні, напередодні був викликаний до комітету палати громад, який веде розслідування справи.

Джеймс Мердок знову заявив, що не знав про широко поширену практику незаконного прослуховування телефонів журналістами газети.

Минулого тижня був заарештований журналіст The Sun Джемі Пьятті. Його підозрюють у прослуховуванні телефонів та підкупі поліції.

"Я думаю, ми не можемо виключати жоден з можливих варіантів реакції компанії на виявлені порушення", - заявив Мердок, відповідаючи на питання, чи можуть бути закриті інші видання у зв'язку зі скандалом навколо News International.

Нагадаємо, влітку спалахнув скандал навколо видання News of the World. Виявилося, що журналісти впродовж декількох років прослуховували телефони членів королівської сім'ї, зірок, а також звичайних британців.

У результаті Мердок ухвалив рішення закрити газету News of the World, яка існувала 168 років.

Читайте також:

ФБР підозрює таблоїди Мердока у прослуховуванні жертв терактів 11 вересня

Руперт Мердок зняв з себе відповідальність за скандал із прослуховуванням

Екс-журналіста News of the World, який здійняв скандал з прослуховуванням, знайшли мертвим

Найпопулярніший таблоїд Британії закрився зі скандалом

Повʼязані теми:

Наступна публікація