Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більшість росіян скаржаться на важке життя, але готові терпіти

Більше половини росіян стверджують, що зараз їм "жити важко, але можна терпіти". Протестувати вони не готові.

Більше половини росіян оцінюють економічне становище країни і матеріальний стан своєї сім'ї як важкий, але готові потерпіти і протестувати не будуть.

Згідно з результатами жовтневого всеросійського опитування "Левада-Центру", проведеного серед 1600 росіян, 51% з них дають середню оцінку нинішньому економічному становищу країни, 29% вважають його поганим, і лише 11% громадян впевнені в хорошому стані економіки Росії.

60% опитаних оцінюють матеріальне становище сім'ї як середнє, 23% називають його поганим. Тільки 17% опитаних вважають, що вони живуть добре.

При цьому трохи більше половини (52%) респондентів стверджують, що зараз їм "жити важко, але можна терпіти", а 29% заявляють, що "все не так погано, і можна жити". Лише 17% росіян характеризують своє становище як таке, що "вже неможливо терпіти".

46% росіян розповіли соціологам, що грошей їм вистачає і на продукти, і на одяг, а 1% громадян можуть собі дозволити досить дорогі покупки - квартиру, дачу тощо.

На запитання соціологів про настрій росіян, 63% повідомили, що він "нормальний, рівний", 22% "відчувають роздратування, напруження", а 3% перебувають в "стані туги та страху". Лише кожен десятий (11%) респондент перебуває в чудовому настрої.

Більшість опитаних (73%) заявили, що особисто вони не мають наміру брати участь у мітингах протесту проти падіння рівня життя, якщо подібні заходи відбуватимуться в місцях їхнього проживання. Тільки 19% опитаних готові до протестів.

Нагадаємо, що в Україні, навпаки, панують протестні настрої. Так, за даними опитування Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, більше половини (56,9%) молодих українців погодилися з тезою, що настав час піднімати народ на боротьбу проти влади, неспроможної керувати країною.

Також цю ідею підтримали 49,8% людей середнього віку і 46,3% старшого.

Більше 50% молодих українців готові йти на барикади

Росіяни хочуть повернути в паспорт графу "національність"

Життя в Україні дорожчає втричі швидше, ніж ростуть зарплати

Росстат: росіяни поступово вимруть, якщо не змінять мізки

Залиште свій коментар

Вибір редакції