Європа спростувала інформацію про критичну резолюцію по Україні

У ЄП запевнили, що навіть процедурно внести це питання до порядку денного нереально.

На наступному пленарному тижні Європейського парламенту українське питання підніматись не буде, так само як відсутня і будь-яка резолюція щодо України, заявили в Європарламенті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Європа готує Україні жорстку резолюцію через Тимошенко. Нібито цього разу ЄП може зажадати від органів влади ЄС призупинити переговори щодо угоди про асоціацію до вирішення проблем із ув'язненням Юлії Тимошенко.

"Ця інформація не відповідає дійсності. Навіть процедурно внести це питання до порядку денного - нереально", - зазначили у ЄП.

У той же час в рамках засідання комітету з питань закордонних справ, як і планувалося, будуть голосуватися рекомендації Європейської комісії, Ради ЄС щодо переговорів про Угоду про асоціацію Україна-ЄС, які вже розглядалися раніше.

Доповідачем рекомендацій є депутат Річард Легутко (група європейських консерваторів і реформаторів, Польща), співдоповідачем в частині зони вільної торгівлі - Павло Залевський (група Європейської народної партії, Польща).

Зараз до проекту рекомендацій внесено 164 поправки, проте навіть у цих поправках немає пропозиції призупинити переговори з України.

Читайте також:

Литвину не сподобалось, як Україну відшмагали за Тимошенко

Регіонали звинуватили Європарламент у втручанні в судові процеси

Європарламент погодився на перспективу членства України в ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: