Регіонали звинуватили Європарламент у втручанні в судові процеси

Нардеп від Партії регіонів Олена Бондаренко наголосила на неприпустимості застосування рекомендацій Європарламенту з втручання у судові процеси в Україні.

Коментуючи прийняту Європарламентом (ЄП) резолюцію по Україні, нардеп від ПР Олена Бондаренко заявила, що втручання в судові процеси в Україні за рекомендацією ЄП є неприпусимим.

З її слів, ці пункти були внесені в текст резолюції з подачі низки європейських політиків, які є політичними партнерами очолюваної Юлією Тимошенко партії "Батьківщина".

"З подачі окремих європейських політиків, які перебувають в політичному союзі з партією "Батьківщина", було внесено окремий пункт у справі Тимошенко. Ми прекрасно розуміємо, що ці рекомендації мають політичний характер і засновані на емоціях і особистому ставленні до пані Тимошенко європейських політиків, які їй співчувають, а також її політичних партнерів, зокрема, такої групи європарламентаріїв, як Європейська народна партія ", - наголосила Олена Бондаренко.

"Ми зробили висновок, що для України є неприйнятним і неприпустимим, коли за наполегливими рекомендаціями Європарламенту ми маємо втручатися в судовий процес", - додала вона.

Разом з цим народний депутат вказала позитивні моменти резолюції Європейського парламенту.

"Цією резолюцією висловлено непрямий жаль, що візит Президента України Віктора Януковича до Брюсселя було відкладено, і висловлюється побажання прискорити цей візит, а також пропозицію, щоб до кінця року Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом було підписано", - зазначила Олена Бондаренко.

Нагадаємо, Європейський парламент у своїй резолюції пов'язав справу Юлії Тимошенко із підписанням угоди про асоціацію. Так, згідно з резолюцією, Європарламент "вважає, що якщо не буде переглянуто вирок Юлії Тимошенко, це поставить під загрозу підписання Угоди про асоціацію та її ратифікацію".

Читайте також:

ЄС дав зрозуміти, що для асоціації потрібно звільнити Тимошенко

Європарламент погодився на перспективу членства України в ЄС

Європарламент запросив Януковича на серйозну розмову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: