Київська влада збирається забудувати Гідропарк

КМДА проводить конкурс на концепцію розвитку островів Києва. Вимоги припускають, що у рекреативних зонах дозволять будівництво.

Київська влада проводить конкурс на найкращу містобудівну концепцію розвитку островів Києва. При цьому вимоги до концепції припускають, що в зоні стаціонарної рекреації – до неї потрапили Гідропарк, Венеціанський, Оболонський, Долобецький і Жуків острови - можна буде проводити будівництво.

Щоправда, влада обіцяє відвести великі території на островах для тихого відпочинку і прогулянок, де забудову заборонять, пише ЛІГАБізнесІнформ.

"Хочу одразу обмовитися - це не конкурс архітекторів і не програма забудови. До концепції ми висуваємо чіткі вимоги: збереження унікальної київської природи, екологічність, розвиток туризму та доступність", - розповів заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

"Концепція збереження та розвитку київських островів "Дніпровські перлини" передбачає збереження цінних природних та історико-культурних комплексів та об'єктів, відтворення зруйнованих природних комплексів, створення умов для ефективного туризму, спорту, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах", - запевнив чиновник.

Проекти на конкурс прийматимуть до 26 грудня, а в січні 2012 року буде проведена експертиза, онлайн-голосування та відбір фіналістів. У конкурсі передбачено одну першу премію - 20 тис. доларів, і дві інших - по 5 тис. доларів. Зараз для участі в конкурсі вже зареєструвалося більше шестисот учасників з 70 країн світу - більше всього заявок надійшло з США, України, Іспанії, Італії та Великобританії.

Водночас у Національному екологічному центрі України повідомили, що, згідно з діючими нормами, на Гідропарку та інших островах будь-яке будівництво стаціонарних об'єктів заборонено.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Гідропарку зносять нічні клуби і бари, популярні серед молоді.

Читайте також:

Андріївський узвіз зроблять платним

У київському Гідропарку знесуть всі нічні клуби

Співробітників столичного метро зобов'язали посміхатися пасажирам

Реалізація генплану Києва коштує майже як два українські бюджети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: