Київська влада збирається забудувати Гідропарк

Київська влада збирається забудувати Гідропарк

Вид на Гідропарк

КМДА проводить конкурс на концепцію розвитку островів Києва. Вимоги припускають, що у рекреативних зонах дозволять будівництво.

Київська влада проводить конкурс на найкращу містобудівну концепцію розвитку островів Києва. При цьому вимоги до концепції припускають, що в зоні стаціонарної рекреації – до неї потрапили Гідропарк, Венеціанський, Оболонський, Долобецький і Жуків острови - можна буде проводити будівництво.

Щоправда, влада обіцяє відвести великі території на островах для тихого відпочинку і прогулянок, де забудову заборонять, пише ЛІГАБізнесІнформ.

"Хочу одразу обмовитися - це не конкурс архітекторів і не програма забудови. До концепції ми висуваємо чіткі вимоги: збереження унікальної київської природи, екологічність, розвиток туризму та доступність", - розповів заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

"Концепція збереження та розвитку київських островів "Дніпровські перлини" передбачає збереження цінних природних та історико-культурних комплексів та об'єктів, відтворення зруйнованих природних комплексів, створення умов для ефективного туризму, спорту, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах", - запевнив чиновник.

Проекти на конкурс прийматимуть до 26 грудня, а в січні 2012 року буде проведена експертиза, онлайн-голосування та відбір фіналістів. У конкурсі передбачено одну першу премію - 20 тис. доларів, і дві інших - по 5 тис. доларів. Зараз для участі в конкурсі вже зареєструвалося більше шестисот учасників з 70 країн світу - більше всього заявок надійшло з США, України, Іспанії, Італії та Великобританії.

Водночас у Національному екологічному центрі України повідомили, що, згідно з діючими нормами, на Гідропарку та інших островах будь-яке будівництво стаціонарних об'єктів заборонено.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Гідропарку зносять нічні клуби і бари, популярні серед молоді.

Читайте також:

Андріївський узвіз зроблять платним

У київському Гідропарку знесуть всі нічні клуби

Співробітників столичного метро зобов'язали посміхатися пасажирам

Реалізація генплану Києва коштує майже як два українські бюджети

Повʼязані теми:

Наступна публікація