Співробітників столичного метро зобов'язали посміхатися пасажирам

Для працівників Київпастрансу навіть розробили спеціальну пам'ятку.

У столичному метрополітені розробили правила ввічливого спілкування персоналу з пасажирами.

Як пише газета Сегодня, згідно з новими правилами, касири в метро зобов'язані посміхатися людям.

"Наші працівники - і касири, і контролери - повинні посміхатися, є такі внутрішні інструкції, вони повинні бути привітними та ввічливими. Ми зараз цьому питанню дуже багато уваги приділяємо, просимо, щоб на поведінку і ставлення до пасажира не впливали ні особисті проблеми, ні інші фактори. Скарги, звісно, бувають, але кожну з них ми перевіряємо і розбираємо", - сказала нам начальник прес-служби столичного метро Надія Шумак.

Неофіційно працівники метрополітену кажуть, що їх зобов'язують бути ввічливими, але постійно усміхатися не виходить, пише видання.

"Ви самі подумайте, стільки годин постійно на очах у людей! Так і щелепи звести може", - сказала один із касирів підземки.

"Якщо народ буде ввічливий, ми й самі підтягнемося. А то ж за цілий день майже ніхто з пасажирів доброго слова не скаже!", - сказали в метро.

У столичних маршрутках ідею про усмішки теж підтримують.

"Мені такий підхід подобається. Якщо водій посміхається, то і йому працювати веселіше, і пасажирам комфортніше. Сьогодні ж на нараді дам таку позитивну установку нашим водіям! Правда, і від пасажирів багато що залежить. Трапляються такі вередливі!", - сказав газеті директор ПП Політех-авто Микола Бацан.

Навчають правилам ввічливості і працівників Київпастрансу.

"У нас навіть спеціальний навчальний комбінат є, ми розробили пам'ятку для кожного працівника - для кондуктора, водія, контролера", - сказав перший заступник начальника КП Сергій Литвинов.

Нагадаємо, 4 жовтня у Києві запустили кільцеву електричку. На 27 грудня 2011 року в Києві заплановане відкриття чергової станції метро "Виставковий центр".

А 6 листопада 2012 року голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов пообіцяв запустити ще дві станції метрополітену – "Іподром" та "Одеська площа", робота над якими вже орзпочалася.

Читайте також:

Азаров і Колесников запустили в Києві міську електричку

Колесніков пообіцяв феєричне відкриття євроарени у Львові

Столичний метрополітен витратить на відеоспостереження 7 мільйонів

Кияни біля входу в метро цілий ранок обходили труп (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: