Американський пастор, який спалив Коран, вирішив стати президентом США

Американський пастор, який спалив Коран, вирішив стати президентом США

Террі Джонс / Фото: AFP

Скандальний проповідник Террі Джонс заявив, що балотуватиметься в президенти США та "протистоятиме законам шаріату".

Американський проповідник Террі Джонс, який здобув популярність після того, як публічно спалив Коран – священну книгу мусульман, вирішив балотуватися на посаду президента США.

За словами пастора, який проповідує консервативні цінності, його передвиборча програма включатиме такі пункти, як скорочення державних витрат, депортація з території США всіх нелегальних іммігрантів, а також повернення додому всіх американських солдатів, які беруть участь в закордонних операціях.

Террі Джонс також висловив підтримку ймовірному кандидату від Республіканської партії Герману Кейну (який, до речі, є помічником проповідника в баптистській церкві).

"Я думаю, що Герман Кейн став би чудовим президентом. Я б точно обрав Кейна. У нього багато мужності і здатності говорити американському народові правду. Але не забувайте, я теж збираюся на вибори", - заявив Джонс.

Він заявив про готовність "протистояти законам шаріату і радикальним мусульманам" і виступити за "депортацію всіх нелегальних іммігрантів".

Террі Джонс, пастор-євангеліст з Флориди, в березні 2011 року публічно спалив Коран, чим викликав хвилю обурення серед мусульман в США та інших країнах світу.

Зокрема, в Афганістані ісламісти напали на будівлю місії ООН і вбили там 12 людей.

У квітні Джонс спробував знову спалити Коран, цього разу біля найбільшої в США мечеті, розташованої в передмісті Детройта. Проте суд за клопотанням прокуратури заборонив йому робити це, а також наближатися до мечеті найближчі три роки.

Вибори президента США пройдуть в листопаді 2012 року. Від Демократичної партії в них візьме участь чинний глава держави - ​​Барак Обама.

Читайте також:

Другий чорношкірий вирішив прорватися до Білого дому

Пастор, який спалив Коран, не очікував масових вбивств

Бійня в ООН: афганські фанатики відрубали іноземцям голови

Пастор зі США публічно спалив Коран

Повʼязані теми:

Наступна публікація