Пастор, який спалив Коран, не очікував масових вбивств

За словами Уейна Саппа, він і його соратник Террі Джонс тепер побоюються також за своє життя.

Американський пастор Уейн Сапп, який разом з іншим пастором Тері Джонсом спалив наприкінці березня Коран, дав інтерв'ю, в якому пояснив свою позицію. За його словами, вони з Джонсом не очікували, що екстремісти будуть масово вбивати людей.

Нагадаємо, спалювання Корану відбулося в одній із християнських церков Флориди. Пастори Уейн Сапп і Террі Джонс звинуватили книгу у численних злочинах і засудили її до символічної страти.

Це спровокувало масові акції протесту в Афганістані, які в ряді міст вилилися в акти насильства. Зокрема, 1 квітня в Мазарі-Шаріфі екстремісти вбили декількох дипломатів ООН. На даний момент заарештовано 30 осіб, причетних до розправи над дипломатами.

"Ми очікували реакції, яка була у вересні: тоді ми говорили про можливе спалення Корану, і мусульмани почали нам погрожувати. Але ми не очікували, що вони почнуть вбивати людей, які не мали до нас ніякого відношення", - розповів Сапп.

За його словами, і він, і Джонс тепер побоюються також за своє життя.

"Іслам любить погрожувати - і ми це розуміємо. За наші голови оголошена нагорода, і тепер будь-який мусульманин - не мусульманин, просто божевільний по всьому світу буде намагатися нас вбити. Це змушує тебе бути трохи обережнішим, коли ти знаходишся в оточенні людей", - зазначив Сапп.

Він підкреслив, що їх метою було "змусити Америку й увесь інший світ позбутися страху і фальшивих ілюзій, що іслам не несе в собі ніякої небезпеки і загрози". На його думку, небезпека значно серйозніше, ніж те, "що малюють ЗМІ, більше, ніж те, що дозволяє нам бачити наш уряд".

"Світ змінився. Було повно країн, де релігія була відкритою, - тепер цього немає, ти не можеш вірити як ти хочеш, не заплативши за це щось, без переслідування. Ми віримо, що, якщо ми не зробимо щось сьогодні , ми отримаємо такий результат і тут, в США ", - зазначив пастор.

Нагадаємо, зараз пастори готують нову акцію протесту, яка пройде біля найбільшої у США мечеті.

Читайте також:

Бійня в ООН: афганські фанатики відрубали іноземцям голови

Обама засудив і спалення Корану, і різанину в Афганістані

Пастор зі США публічно спалив Коран

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: