"Страчені" в Білорусі лягли на тротуар у Варшаві

Дата публікації
Перегляди
2293
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Страчені" в Білорусі лягли на тротуар у Варшаві

У країнах Європи пройшли акції солідарності з родинами розстріляних в Білорусі / Фото: ffight.org

У польській столиці пройшла акція проти смертної кари в Білорусі під гаслом "Лукашенко! Досить вбивати дітей!"

Розстріл "мінських терористів" Дмитра Коновалова і Владислава Ковальова викликав хвилю акцій протесту проти смертної кари в Білорусі в країнах Європи.

Дивіться фото Люди у калюжах крові протестували проти смертної кари в Білорусі

Одна з акцій пройшла у Варшаві. Демонстранти, які зібралися в центрі міста, тримали плакати з гаслами "Лукашенко - терорист №1", "Розстріл - це середньовіччя!" та "Лукашенко! Досить вбивати дітей!"

Акція супроводжувалася перформансом: двоє молодих людей, роздягнені до пояса, із зв'язаними за спиною руками та чорними мішками на головах, лягли на пішохідну частину однієї з центральних вулиць міста.

Навколо "тіл" була розлита червона фарба, яка символізувала кров.

У пам'ять про страчених були запалені свічки біля будівлі генерального консульства Білорусі в Гданську. Ще одна акція солідарності з родинами розстріляних в Білорусі відбулася в Празі, де люди зібралися біля посольства Білорусі в Чехії з квітами і свічками.

Нагадаємо, 26-річних мешканців Вітебська Дмитра Коновалова та Владислава Ковальова визнали винними в організації теракту в метро Мінська, коли загинули 15 людей і понад 200 постраждали.

Після того, як президент Олександр Лукашенко відмовив їм у помилуванні, юнаків розстріляли.

Однак справа викликала неодзнозначну реакцію громадськості: багато хто вважає провину білорусів недоведеною і припускає, що їх просто зробили "цапами відбувайло".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2293
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація