Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Бразилії сформували новий уряд

Після усунення президента Ділми Русеф її обов'язки виконує віце-президент.

У Бразилії, де у четвер, 12 травня, президента Ділму Русеф усунули на півроку, сформували новий уряд.

Відповідний список нових міністрів було опубліковано на урядовому сайті, передає Slon.

Ініціював нові призначення виконувач обов'язків президента Бразилії Мішель Темер.

"Нашим головним завданням буде зупинити вільне падіння економіки, що викликає безробіття. Нам необхідно перебудувати основи економіки Бразилії і поліпшити умови для бізнесу", - пояснив Темер.

До слова, як повідомили у The Wall Street Journal, близько половини нових міністрів вже мають досвід роботи в уряді.

Крім того, очільником Мінфіну призначений Енріке Мейреллес, який з 2003 до 2010 року очолював Центробанк країни. Міністром закордонних справ став Жозе Серра, правий сенатор від штату Сан-Паулу. Главою Міністерства планування, бюджету та управління Темер призначив демократа Ромеро Хука.

У місцевих ЗМІ повідомляють, що Темер скоротив кількість міністерських портфелів з 32 до 24 завдяки злиттю міністерств.

Нагадаємо, що Мішель Темер, який за правління Ділми Русеф був віце-президентом, виконуватиме обов'язки президента найближчі півроку. 

У четвер, 12 травня, верхня палата парламенту Бразилії проголосувала за початок процедури імпічменту Ділми Русеф і негайне відсторонення її від виконання своїх обов'язків на час цієї процедури. За цей крок проголосували 55 сенаторів, проти - 22. Рішення сенату означає, що тепер у верхній палаті парламенту Бразилії будуть проводитися слухання справи про імпічмент. На цей час Русеф відсторонена від виконання обов'язків.

Ділму Русеф звинувачують у приховуванні справжнього розміру дефіциту бюджету країни під час її виборчої кампанії в 2014 році. Одночасно з цим з 2014 року в Бразилії йде розслідування корупційних схем контрольованої державою компанії Petrobras.

Залиште свій коментар

Вибір редакції