У Цхінвалі почали стріляти

Дата публікації
Перегляди
2011
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Цхінвалі почали стріляти

Прихильники опозиціонерки Джиоєвої вийшли на вулиці Цхінвалі

Більше тисячі людей зібралися перед ЦВК Південної Осетії. Едуард Кокойти заявив, що влада не піде на поступки опозиції.

Прихильники кандидата в президенти Південної Осетії Алли Джиоєвої спробували прорватися до Центрвиборчкому республіки. У відповідь співробітники служби держохорони відкрили попереджувальний вогонь з автоматів в повітря.

Перед будівлею ЦВК в центрі Цхінвалі перебувають, за різними оцінками, від тисячі до трьох тисяч людей. Вони скандують "Алла!"

Сама Джиоєва зайшла до приміщення ЦВК разом зі своїм соратником, колишнім міністром оборони генералом Анатолієм Баранкевичем.

У цей час в будівлі уряду пройшла прес-конференція глави Південної Осетії Едуарда Кокойти, під час якої він закликав громадян зберігати спокій.

Кокойти заявив, що не допустить дестабілізації обстановки. "Будь-які протиправні дії з організації Держради та інших альтернативних структур будуть суворо присікатися керівництвом республіки", - сказав чинний президент.

Кокойти зазначив, що віддав наказ не застосовувати силових дій щодо тих громадян, які не порушують закон, однак наголосив: "Ті, хто спробують дестабілізувати ситуацію, суворо відповідатимуть за законом".

За його словами, керівництву республіки відомо, хто стоїть за цими силами, і не виключено, що з приходом до влади Алли Джіоєвої Грузія спробує повернути свої території.

"Не для того народ Південної Осетії боровся 20 років за свою незалежність, щоб сьогодні це допустити", - сказав Кокойти.

Раніше Алла Джиоєва оголосила себе президентом Південної Осетії і заявила про формування Держради.

За результатами другого туру виборів президента, більше голосів набрала саме Джиоєва, однак Верховний суд ухвалив рішення скасувати результати виборів через численні порушення. Оглядачі вважають, що не останню роль в цьому рішенні відіграло те, що провладний кандидат, який програв, - Анатолій Бібілов - був "ставлеником" Москви.

Повторне голосування заплановане на березень 2012 року.

Читайте також:

У Південній Осетії назріває революція

Опозиціонерка Джиоєва оголосила себе президентом Південної Осетії

Суд не дав противниці Кремля стати президентом Південної Осетії

На Кавказі може з'явитися перша жінка-президент

У Південній Осетії назріває революція

У Південній Осетії назріває революція
Наступна публікація