У Канаді спалахнула нова сильна лісова пожежа

Дата публікації
Перегляди
1056
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Канаді спалахнула нова сильна лісова пожежа

Фото: Reuters

Наразі пожежа вирує за 40 кілометрів від озера Вотсона і швидко збільшується у площі.

Лісова пожежа, що набирає сили на півдні канадської території Юкон, змусила місцеву владу попередити населення про можливу евакуацію.

Про це заявили у Службі з надзвичайних ситуацій Юкона, - пише Укрінформ.

Згідно із терміновим повідомленням, до негайного переміщення повинні готуватися усі, хто проживає між 30-им та 60-им кілометром шосе №4, яке сполучає провінцію Британська Колумбія та Юкон.

Рятувальники не розповіли, скількох людей торкнеться евакуація, зазначивши, що достеменно визначити масштаб пожежі неможливо через задимленість довколишніх територій.

Наразі пожежа вирує за 40 кілометрів від озера Уотсона і швидко збільшується у площі.

У Колорадо спалахнула нова лісова пожежа

У Колорадо спалахнула нова лісова пожежа

Як повідомлялося, велетенська лісова пожежа, що спалахнула у канадській провінції Альберта минулого року, була нарешті офіційно оголошена погаслою. Вона розпочалася 1 травня 2016 року і з часом поширилася на сусідню провінцію Саскачеван. Загалом у вогні було знищено 6 тис. км кв території, у тому числі 2400 будівель на території міста Форт МакМюрей, 80 тис. мешканців якого мусили терміново евакуйовуватися. Ця лісова пожежа стала також найдорожчою в історії Канади, адже страховим компаніям довелося виплатити 3.8 млрд доларів збитків.

Дата публікації
Перегляди
1056
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація