До Сенату США внесли новий проект резолюції щодо Криму

Дата публікації
Перегляди
3883
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До Сенату США внесли новий проект резолюції щодо Криму

Фото: pixabay.com

У документі наголошується, що Крим залишається частиною суверенної території України.

Представники верхньої палати Конгресу США від Республіканської і Демократичної партій внесли на розгляд Сенату проект резолюції, що засуджує й не визнає російської окупації українського півострова Крим.

Про це інформує Посольство України в США, - пише Укрінформ.

"Двопартійна група сенаторів на чолі зі співголовою Комітету міжнародних відносин Сенату США Робертом Менендезом та співголовою Сенатського українського кокусу Робертом Портманом внесли на розгляд Сенату проект резолюції, яка засуджує незаконні намагання Російської Федерації окупувати український Крим", - повідомили в українському дипломатичному представництві.

У документі наголошується, що Крим залишається частиною суверенної території України, а також, що політика США повинна заперечувати спроби РФ змінити статус півострова, демографічну карту і його політичну природу.

Резолюція засуджує порушення прав людини в Криму та підкреслює правову відповідальність Росії за ці злочини протягом часу, відколи триває незаконна російська окупація

Сенатори закликають Уряд США продовжувати застосовувати повноваження у частині санкцій проти РФ, визначені, зокрема, “Актом протидії противникам Америки шляхом санкцій” від 2017 року. Крім того, законодавці вітають подальші зусилля американської сторони щодо заохочення ЄС до введення додаткових санкцій, пов’язаних з російською окупацією Криму.

Проект резолюції закликає американську адміністрацію офіційно оголосити позицію, що Сполучені Штати ніколи не визнаватимуть незаконної анексії Криму Російською Федерацією.

В окупованому Криму катуванням вибивали зізнання у водія сім’ї Мустафи Джемілєва

В окупованому Криму катуванням вибивали зізнання у водія сім’ї Мустафи Джемілєва

Нагадаємо, що США не визнають спробу Росії анексувати Кримський півострів та не скасують санкції, доки він не повернеться до складу України.

Про це повідомила на брифінгу прес-секретар Білого дому Сара Сандерс. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3883
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація