Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Канаді стався потужний прорив нафтопроводу

Під час розливу ніхто із працівників або місцевих мешканців не постраждав.

Понад 100 тисяч літрів нафтопродукції та відпрацьованої води витекли із трубопроводу поблизу містечку Дженер у канадській провінції Альберта.

Про це повідомили у компанії Cor4 Oil Corp, - пише Укрінформ.

»Речовина витекла за межі зони трубопроводу, частина її потрапила у болотисту місцевість поруч. Чинна оцінка обсягу пролитої речовини становить 100-200 тис. літрів, що на 50 тис. літрів менше, ніж попередні оцінки”, - йдеться у прес-релізі компанії.

Під час розливу ніхто із працівників або місцевих мешканців не постраждав, однак велика кількість рідини потрапила на територію приватної ферми, яка в цей сезон не використовувалася. “Вплив на навколишнє середовище наразі оцінюється спеціалістами, але видається мінімальним. Наші працівники фізично обмежили розлиту рідину від подальшого забруднення й вже прибрали велику її кількість”, - наголосили у Cor4 Oil Corp.

Фотогалерея На захист священних земель: індіанці в США продовжують акцію проти будівництва нафтопроводу (17 фото)

Причина інциденту поки залишається невідомою, триває розслідування.

“Головними завданнями компанії нині є: убезпечення усіх, залучених до ліквідації наслідків розливу, а також тісна співпраця із усім державними службами та зменшення впливу на навколишнє середовище”, - запевняється у прес-релізі.

ВідеоНа індонезійському острові Суматра спалахнула нафтова свердловина

У полум’ї загинули 15 людей, ще чотири десятки людей постраждали. Із свердловини глибиною 250 метрів почав бити фонтан нафти, місцеві намагалися зібрати рідину. Потім родовище зайнялося, вогонь одразу спопелив п’ять найближчих будинків. 

На індонезійському острові Суматра спалахнула нафтова свердловина

Нагадаємо, що у 2012 році вузли обліку нафти на словацькій і чеській ділянках нафтопроводу "Дружба" вийшли з ладу через потрапляння в потоки нафти гумових контрацептивів. 

Вибір редакції