У Кишиневі протестувальники увірвалися до будівлі парламенту. Дивіться онлайн

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони зажадали зустрічі з депутатами.

У Кишеневі біля будівлі парламенту почалися сутички між поліцейськими та демонстрантами, які виступають проти затвердження нового складу уряду.

Кілька учасників акції протесту прорвали поліцейське оточення і увірвалися в будівлю парламенту.

Вони зажадали зустрічі з депутатами, які в терміновому порядку затвердили склад і програму уряду без попереднього обговорення.

Представники поліції повідомили демонстрантам, що парламентарів у будівлі вже немає. Протестувальники скандують: "Геть мафію!", "Вибори!", "Геть парламент, геть уряд!", "Підемо до кінця!" Незважаючи на заклики поліції, тисячі людей не розходяться.

Раніше за висловлення вотуму довіри за склад нового уряду проголосувало 57 з 101 депутата. При цьому в залі були присутні всього 68 депутатів. У результаті парламент підтримав кандидатуру представника Демократичної партії Павла Філіпа на посаду голови кабміну.

Павло Філіп є прозахідним політиком, проти його призначення виступає проросійська опозиція.

Парламент не став слухати і обговорювати програму діяльності уряду, так як біля будівлі зібралися учасники акції протесту, а депутати від Партії соціалістів намагалися блокувати трибуну і перешкодити виступу кандидата на пост прем'єра.

Нагадаємо, що Молдовою прокотилися масові протиурядові протести.

Додамо, що з вересня Молдова потерпає від акцій протесту проти нинішньої влади та звинувачують високопосадовців у корупції. Більше того, за кілька днів до останніх протестів, 27 листопада, у Молдові заявили про попередження насильницького захоплення влади в країні. У місті Бєльці затримали вісім учасників змови. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції