Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві затримали двох "Путіних"

Активісти одягли маски президента на знак протесту проти статті 212.1 КК РФ

На Красній площі у Москві правоохоронці затримали двох людей у масках президента РФ Володимира Путіна, передає "Овд-Инфо".

Зазначається, що поліція затримала активіста Романа Рословцева, на якого складено протокол про повторне порушення на публічному заході за ч. 8, ст. 20.2 КоАП. Стаття передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі від 150 до 300 тис. руб. або арешт на 30 діб.

На іншого активіста Юрія Мерзлова, який тримав маску Путіна у руках склали також протокол за ч. 5 аналогічної статті.

Активісти таким чином протестують проти 212.1 статті, що карає за неодноразове порушення порядку проведення публічних заходів.

Нагадаємо, раніше російська поліція вже затримувала чотирьох активістів, які ходили вулицями Москви, зокрема на Красній площі, у масках російського президента Володимира Путіна. Чоловіки також одягли футболки із написом "Не боюся 212.1" - йдеться про статтю російського Кримінального кодексу, що передбачає покарання за неодноразове порушення правил проведення мітингів. Її додали до кодексу торік, вона дозволяє засуджувати людей до п'яти років ув'язнення. За нею вже отримав три роки активіст Ільдар Дадін, який виступав зокрема і на підтримку України. На вирок за цією статтею чекають ще щонайменше троє росіян.

Відео Російська поліція затримала активістів, які ходили вулицями у масках Путіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції