Аваков назвав ім'я "винуватиці" звільнення Киви з Нацполіції

Скандального начальника департаменту протидії наркозлочинності перевели до МВС

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, що перевів начальника департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Іллю Киву на посаду у МВС. Про це пише "ЛІГА.net".

За словами Авакова, відтепер Кива буде займатися питаннями ветеранів АТО. Що ж стосується причин звільнення Киви із Нацполіції, то глава МВС зазначив, що екс-начальник департаменту протидії наркозлочинності не спрацювався із Хатією Деканоідзе.

"Переведений до МВС - курувати питання в підрозділі щодо ветеранів АТО. Причина - не робочі показники - вони якраз хороші. Причина - не спрацювався з Хатією", - заявив міністр.

Нагадаємо, сьогодні, 14 травня, глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що вирішив звільнити Іллю Киву з посади начальника Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції України. Аваков додав, що Кива перейде на іншу посаду. Втім, на яку саме, він не уточнив. "Кива перейде на іншу роботу і не буде працювати в поліції", - заявив очільник МВС.

Раніше, голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила, що подала заяву на звільнення скандального начальника департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Іллі Киви. "Я подала заяву на його звільнення. Як офіцер честі, не бачу цієї людини в новій Національній поліції. Зараз рішення не за мною. Що я ще можу сказати в цій ситуації? І взагалі я не зовсім розумію, чому питання Ківи таке важливе для медіа простору", - каже Деканоїдзе.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: