У Середземному морі потонули майже півтисячі мігрантів

Мігранти намагались дістатись Європи на старих човнах

У Середземному морі загинули понад 400 мігрантів, які прямували із Єгипту до Італії. Про це пише "ВВС".

Зазначається, що більшість мігрантів – вихідці із Сомалі, які намагались дістатись берегів Європи на чотирьох старих човнах.

У виданні зазначається, що за останні роки Єгипет перетворився на переправний пункт для нелегалів, які намагаються потрапити до Європи. З початку цього року до Європи через Середземне море прибули більше 100 тисяч біженців.

При цьому, прогнозується, що цього року до Європи прибуде ще мільйон мігрантів.

За даними міжнародної організації у справах міграції, на мільйон біженців, які перетнули Середземне море і дісталися Європи, припадає 3700 загиблих.

Нагадаємо, біженці шукають шляхи обходу Греції та Туреччини, щоб потрапити до Європи. Близько 200 тис. біженців наразі перебувають у Лівії та чекають переправлення в обхід забороненого балканського маршруту.

Окрім того, у Греції на острові Лесбос мігранти стрибають у воду, аби завадити уже другому кораблю забирати мігрантів з Греції до Туреччини. Їх виловлюють і доправляють до відділку. Згідно з угодою між Анкарою та Брюсселем, турки зобов'язалися приймати назад усіх, хто потрапив до Греції після 20 березня і не попросив притулку. Проїзд назад - європейським коштом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: