Тисячі біженців планують потрапити до ЄС в обхід Греції та Туреччини

Тисячі африканців чекають на відправлення до Європи у Лівії

Біженці шукають шляхи обходу Греції та Туреччини на шляху до Європи. Про це пише "ТАСС" з посиланням на повідомлення міністра економічного співробітництва та розвитку Німеччини Герда Мюллера.

Він наголосив, що близько 200 тис. біженців наразі перебувають у Лівії та чекають переправлення в обхід забороненого балканського маршруту.

"За нашою інформацією в одній тільки Лівії від 100 до 200 тис. африканців - представників країн на Південь від Сахари - чекають переправлення до Європи", - сказав Мюллер.

Нагадаємо, 4 квітня, людей без офіційного статусу біженця почали депортувати в Туреччину, а з її території в Європу перевезуть стільки ж  з оформленими документами сирійців. Повідомляється, що депортація нелегалів — один з головних пунктів угоди між Анкарою і Брюсселем щодо міграційної кризи. Їх будуть перевозити на поромах з порту Мітіліні на острові Лесбос у турецький порт Дікелі.

На борту кожного мігранта буде супроводжувати поліцейський: влада боїться масових втеч. Мігранти не приховують, що в Туреччину плисти не хочуть.

З Австрії надходять повідомлення про сутички між поліцією і біженцями на альпійському перевалі Бреннер на кордоні з Італією. Близько тисячі осіб зібралися на прикордонному пункті, протестуючи проти закриття європейських кордонів для мігрантів. Повідомляється, що деякі з них вели себе агресивно і провокували поліцейських, двоє з яких поранені.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: