У США геїв та лесбіянок прирівняли до негрів

Злочини, здійснені через нетрадійну сексуальну орієнтацію жертви, прирівнюватимуться до злочинів за расовими мотивами.

У Сполучених Штатах прирівняли сексуальні меншини до національних.

Палата представників США повністю підтримала і схвалила законопроект, згідно з яким всі злочини, скоєні через нетрадиційну сексуальну орієнтацію жертви, прирівнюватимуться до категорії "злочинів за мотивами ненависті".

Раніше федеральне законодавство вносило до цієї категорії тільки злочини, здійснені через расову приналежність і віросповідання.

Новий законопроект став офіційним після того, як його підтримали в Палаті представників 281 голосом проти 146. Ініціатором були демократи.

Нагадаємо, на початку червня президент США Барак Обама підписав документ, який надає певні пільги для працівників федеральних відомств, які мають одностатеві стосунки.

Зокрема, співмешканці держслужбовців можуть бути включені до державної програми страхування, яка оплачує лікування від хронічних хвороб, наприклад, хвороби Альцгеймера.

Гомосексуалістам також дозволили брати лікарняний, щоб доглядати хворого партнера або не рідну для них дитину. Раніше такі можливості передбачалися тільки для гетеросексуального подружжя.

Читайте також:

В США будуть призначати єпископами гомосексуалістів

Гіларі Клінтон подякувала геям, які працюють на Білий дім

Путін став іконою світової гей-спільноти

Литва хоче повернути кримінальну відповідальність за гомосексуалізм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: