У США помер режисер легендарного фільму "Роккі"

За роботу над фільмом "Роккі" Джон Р. Евілдсен отримав 1977 року премію Оскар.

У п'ятницю, 16 червня, в Лос-Анджелесі від раку підшлункової залози на 82 році життя помер американський режисер Джон Гілберт Евілдсен, відомий такими картинами як "Роккі" і "Хлопець-каратист".

Про це Тһе Los Angeles Times повідомив син режисера Ентоні Евілдсен.

"У моєму розумінні він був надзвичайною людиною. Неймовірно талановитим, енергійним і дуже впертим. Часом йому це шкодило, а часом і йшло на користь", - зазначив Ентоні.

Нагадаємо, що за роботу над фільмом "Роккі" Джон Р. Евілдсен отримав 1977 року премію Оскар.

Сильвестр Сталоне, який зіграв головну роль боксера Роккі, в своєму Instagram прокоментував смерть режисера.

"Великий режисер Джон Г. Евілдсен, який отримав Оскар за режисуру Роккі! Я впевнений, що скоро ви будете керувати хітами на небесах. Дякую, Хитрий", - написав актор.

Нагадаємо, увечері четверга, 15 червня, у Лос-Анджелесі біля міськради люди вшанували пам'ять актора Адама Веста, який став телевізійним Бетменом. Чоловік пішов з життя 9 червня у віці 88 років. Він відомий тим, що у 1960-х роках знімався у серіалі ABC про Бетмена, який був надзвичайно популярним і став важливою частиною американської поп-культури. 

Фотогалерея Бет-сигнал на міськраді і фанати у костюмах. У Лос-Анджелесі вшанували пам'ять актора, що грав Бетмена (12 фото)

Залиште свій коментар