У США жінка у вегетативному стані народила дитину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поліція розпочала розслідування за фактом сексуального насильства.

В Сполучених Штатах Америки жінка, що вже 10 років перебуває у вегетативному стані, народила дитину.

Про це повідомляє The Washington Post.

За цим фактом поліцейські розпочали розслідування щодо сексуального насильства в медзакладі. Адже жінка весь час  перебувала у своїй кімнаті у медичному центрі у місті Фенікс, штат Арізона. Медичний центр організації Hacienda HealthCare надавав пацієнтці цілодобову допомогу.

"Вона почала стогнати, але ніхто не розумів, що відбувається... Ніхто зі співробітників не знав, що вона була вагітна, поки вона не народила", — повідомив працівник лікарні журналістам.

Завдяки допомозі однієї з медсестер американка 29 грудня народила цілком здорового хлопчика.

Ймовірне сексуальне насильство над жінкою викликало шквал критику на адресу медичного центру.

Представник поліції Фенікса повідомив The Washington Post, що правоохоронці проводять розслідування, але подробиці справи розкривати відмовився

Центр Hacienda HealthCare — некомерційна організація, яка має близько 40 програм, у рамках яких обслуговують понад 2500 хворих на рік в штаті Аризона.

В організації заявили, що зараз "працюють над тим, щоб зрозуміти, що відбулось, адже це безпрецедентний випадок".

Нагадаємо, в цьому ж штаті, Аризона, в одній з лікарень міста Меса раніше одночасно завагітніли 16 медсестер. Усі вагітні працюють у відділенні інтенсивної терапії у медичному центрі Меси. Медсестри переконують, що не домовлялись одночасно стати матерями. 

Відео16 медсестер з медцентру у Арізоні одночасно завагітніли

Лікарняний бебібум. У медичному центрі в Арізоні 16 медсестер завагітніли одночасно. Усі працюють у відділенні інтенсивної терапії. Народити мають у період з жовтня по січень. Переконують, вагітніти одночасно не домовлялися. Про те, скільки колег от-от народять, вони дізналися тільки коли створили спільну групу у соцмережі.

16 медсестер з медцентру у Арізоні одночасно завагітніли

Залиште свій коментар

Вибір редакції