Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна стала четвертою у світі за експортом курятини

Випереджають Україну лише Бразилія, ЄС і Таїланд.

Україна посіла четверту сходинку у світі серед експортерів курятини та отримала дозволи на імпорт пшениці до країн ЄС.

Про це повідомив міністр розвитку економіки Тимофій Милованов у Facebook.

"Перемоги в агро. Перша. Україна увійшла до ТОП-5 світових експортерів курятини. Випереджають Україну Бразилія, ЄС і Таїланд. Друга. ЄС видав дозволи на імпорт для 58 тис. тонн української пшениці в рамках першого розподілу тарифної квоти (TRQ) на 2020 році", - поділився Милованов.

Нагадаємо, Україна увійшла у топ-3 експортерів сільгосподарської продукції до Європейського Союзу. Так, за даними Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Україна у 2019 році збільшила експорт агропродукції на 21,5%. 

Найбільшими ринками збуту української продукції стали Азія (41,4%), країни ЄС (майже 34%) і Африка (15,2%). Домінує в експорті рослинна продукція – її частка складає 93,1%. Тваринницька галузь поставила на кордон 6,9% проданого. Серед найбільш популярних експортних культур – кукурудза (43,3%), рослинна олія (20,8%) і насіння олійних культур (10,5%). 

Відео Чому українська курятина припала до смаку європейцям – економічні новини

Українцям стали виплачувати менше субсидій. За 2018-й рік на чверть зменшилися витрати на субсидії - зараз це 667 мільйонів гривень. Наша держава у трійці світових експортерів м'яса птиці. За 2018-й рік Україна вивезла 50 тисяч тонн курятини у країни Європейського союзу. 

Чому українська курятина припала до смаку європейцям – економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції