Уперше в Бельгії уряд очолила жінка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У країні працює тимчасовий уряд.

Тимчасовий уряд Бельгії очолила Софі Вільмес – вона перша жінка на посаді прем’єр-міністра в країні.

Про це пише The Guardian.

Вона прийшла на зміну Шарлю Мішелю. У Бельгії від грудня минулого року працює тимчасовий уряд.

Нагадаємо, 8 грудня 2018-го Шарль Мішель оголосив, що його уряд працюватиме як уряд меншості. Заява пролунала після того, як найбільша партія коаліції раніше того ж дня оголосила про вихід з урядової коаліції. Фламандська націоналістична партія N-VA ("Новий фламандський альянс") вирішила залишити урядову коаліцію через незгоду з позицією Мішеля щодо міграційного пакту ООН. Згодом Шарль Мішель оголосив про відставку.

N-VA вимагала від прем'єра Бельгії відмовитися від підтримки пакту, на що той не погодився. Ініційований ООН перший "Всесвітній пакт за безпечну, впорядковану і регульовану міграцію" 17 грудня остаточно затвердила Генасамблея ООН.

У договорі закріплені 23 цілі, зокрема порятунок життів мігрантів, забезпечення доступних шляхів регульованої міграції, боротьба проти контрабандистів, допомога в інтеграції і усунення дискримінації. Документ відмовилися підписувати кілька країн ЄС (зокрема, Австрія, Польща, Угорщина, Чехія, Болгарія та Словаччина), а також США та Ізраїль.

Відео Колишній король Бельгії здав ДНК-тест, аби щоденно не платити 5 тисяч євро штрафу

Усе через заяви 50-річної бельгійської художниці Дельфіни Боель про те, що вона донька Альберта ІІ. Якщо це так, жінка зможе претендувати на титул та частину спадку. Майже два тижні тому апеляційний суд країни постановив, король має здати ДНК-тест упродовж трьох місяців. В іншому випадку колишній монарх щодня має сплачувати 5 тисяч євро штрафу.  

Колишній король Бельгії здав ДНК-тест, аби щоденно не платити 5 тисяч євро штрафу

Залиште свій коментар

Вибір редакції