Ураган "Майкл" атакував узбережжя Флориди

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Попередньо збитки від стихії оцінюється в $16 млрд.

Ураган "Майкл" атакував узбережжя штату Флорида, принісши з собою сильний вітер і проливні дощі.

Про це повідомляє телеканал CNN.

Ураган продовжує посилюватися, а швидкість вітру сягає 250 км/год. Це означає, що незабаром урагану може бути присвоєно п'ятий - найвищий - рівень небезпеки за шкалою Саффіра-Сімпсона.

Близько 400 тис. осіб, що проживають у небезпечних зонах, перед наближенням урагану отримали попередження про евакуацію.

Попередньо збитки від стихії оцінюється в $16 млрд.

Для Флориди "Майкл" стане найпотужнішим ураганом, які досягли північно-західного узбережжя штату за всю історію спостережень - з 1851 року. У 2005 році до цієї частини Флориди дістався ураган "Денніс", ставився на той момент до третьої категорії за шкалою Саффіра-Сімпсона.

Фотогалерея В очікуванні на шторм "Майкл" (8 фото)

Уздовж Атлантичного узбережжя США штормові попередження оголошені для штатів Північна і Південна Кароліна включно. Морські порти регіону закриті, хвилі в Мексиканській затоці досягають 8,5 м. Скасовано понад 230 авіарейсів.

ВідеоНа південно-східне узбережжя США насувається надпотужний ураган "Майкл"

Американський штат Флорида готується до чергового удару стихії. На південно-східне узбережжя Сполучених Штатів насувається надпотужний ураган "Майкл". Дональд Трамп оголосив у штаті режим надзвичайного лиха. Циклон супроводжується поривчастими вітрами швидкістю 210 кілометрів на годину. Близько ста двадцяти тисяч жителів отримали вказівку про негайну евакуацію. 

На південно-східне узбережжя США насувається надпотужний ураган "Майкл"

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що ураган "Майкл" став потужнішим і несе "серйозну загрозу".

Залиште свій коментар

Вибір редакції