У Флориді готуються до удару "урагану століття"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Майкл" стрімко наближається до узбережжя США.

Ураган "Майкл" суне з Мексиканської затоки до США. Шторму вже присвоєну четверту категорію, швидкість вітру перевищує 230 км/год, повідомляє Reuters.

Влада штату Флорида вважає, що "Майкл" стане найстрашнішим буревієм, із яким регіону доводилося мати справу за останнє століття. Жителів прибережної смуги вже закликали до евакуації. Національний центр ураганів прогнозує, що рівень морської води під дією стихії може підвищитися на 4,3 метри. Шторм може додати в потужності, перше ніж досягне суходолу.

ВідеоНа південно-східне узбережжя США насувається надпотужний ураган "Майкл"

Американський штат Флорида готується до чергового удару стихії. На південно-східне узбережжя Сполучених Штатів насувається надпотужний ураган "Майкл". Дональд Трамп оголосив у штаті режим надзвичайного лиха. Циклон супроводжується поривчастими вітрами швидкістю 210 кілометрів на годину. Близько ста двадцяти тисяч жителів отримали вказівку про негайну евакуацію. 

На південно-східне узбережжя США насувається надпотужний ураган "Майкл"

"Майкл" лякає дуже стрімким зростанням – від тропічного шторму до урагану четвертої категорії він розвинувся менше, ніж за дві доби. Крім того, рух буревію виявився несподіваним для жителів Флориди. Одразу 35 її округів опинилися в зоні небезпеки. Залишити свої домівки можуть більше двох мільйонів людей. Губернатор штату Рік Скотт попередив, що стихія досягне берега вже за лічені години. Президент США Дональд Трамп уже оголосив надзвичайний стан на території Флориди. Губернатор Джорджії Натан Дейл заявив про надзвичайний стан для 92 округів у своєму штаті.

Із застереженнями для громадян України, котрі можуть опинитися в зоні стихійного лиха, виступило вітчизняне МЗС. "У зв’язку з наближенням потужного урагану "Майкл" до північної частини штату Флорида (Мексиканська затока) в 22 округах оголошено надзвичайний стан. Особлива небезпека загрожує жителям прибережних до затоки округів (міста Панама сіті та Апалачікола). МЗС рекомендує громадянам України, які перебувають у цьому регіоні або планують його відвідати, утриматися найближчим часом від поїздок, відстежувати повідомлення місцевих органів про розвиток ситуації, дотримуватися інструкцій місцевих рятувальних служб, а також враховувати можливі зміни у русі сухопутного та повітряного транспорту. У випадку потрапляння у надзвичайні ситуації на території США, рекомендуємо громадянам України звертатися до Посольства України в США за номером телефону: +1-202-322 2616, адреса електронної пошти emb_us@mfa.gov.ua або на цілодобову “гарячу лінію” МЗС України: +38(044) 238 16 57, адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua", - повідомляють українські дипломати.

Фотогалерея В очікуванні на шторм "Майкл" (8 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції