Уряд Мубарака залишиться при владі до виборів

Колишній уряд Єгипту, що діяло до відставки президента Хосні Мубарака, залишиться при владі і буде виконувати свої обов'язки до нових виборів.

Вища військова рада Єгипту оголосила про свій намір передати владу в країні цивільному уряду. Про це йдеться в комюніке армії, поширеному в суботу.

У документі також наголошується, що передача влади буде здійснюватися мирно, в рамках демократичного режиму.

Військові також заявили про те, що вони будуть діяти в рамках всіх регіональних та міжнародних угод.

Колишній уряд Єгипту, який діяв до відставки президента Хосні Мубарака, залишиться при владі і буде виконувати свої обов'язки до нових виборів. Коли саме відбудуться вибори, не повідомляється.

Також Вища військова рада підтвердила, що Єгипет не відмовляється від своїх міжнародних зобов'язань і угод, в тому числі і від мирного договору з Ізраїлем, укладеного в 1979 році.

Нагадаємо, Хосні Мубарак подав у відставку 11 лютого 2011 після тритижневих масових заворушень у країні, число учасників яких досягало двох мільйонів людей.

Усім колишнім і діючим чиновникам з уряду Мубарака заборонений виїзд з країни. Варто відзначити, що місцезнаходження Мубарака і його сім'ї залишається невідомим - за деякими відомостями, він міг полетіти в ОАЕ.

Функції вищого керівництва Єгипту наразі виконує Верховна рада збройних сил. Комендантська година скорочена і діє тепер з 12 ночі до шостої ранку. Тимчасова влада сподівається найближчим часом повернути Єгипет до нормального життя. Зокрема, біржа Єгипту відновить роботу вже 16 лютого.

Все про події у Єгипті читайте тут.

Читайте також:

Мубарак може покинути Єгипет з 2 мільярдами у кишені

Німеччина погодилася прийняти Мубарака

Мубарак звернувся до Єгипту: історія розсудить, хто був правий

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: