В Австрії послаблюють коронавірусний карантин: що дозволять

В Австрії послаблюють коронавірусний карантин: що дозволять

Associated Press

У країні послаблюються вимоги до приватних зустрічей.

У межах послаблення локдауну в Австрії з 19 травня скасовуються обмеження виходу з дому, а також запрацюють ресторани, готелі, заклади культури та спорту.

Про це заявив федеральний канцлер Австрії Себастіан Курц, - пише Укрінформ. 

"Це - радість для нас усіх і важливий поштовх для ринку праці", - сказав він.

За словами Курца, Австрія загалом добре пройшла через третю хвилю пандемії коронавірусу. Він вказав на те, що наразі у всіх федеральних землях спостерігається падіння кількості нових інфікувань щодоби. Так, протягом минулої доби в країні було зафіксовано 820 нових випадків зараження – найменша кількість з жовтня минулого року.

В Австрії з 19 травня послаблюються вимоги до приватних зустрічей: з 5.00 і до 22.00 на відкритому повітрі можна буде збиратися десятьом дорослим (плюс максимум 10 дітей). 

У нічний час разом можуть зустрітися не більше 4 дорослих, як у на відкритому повітрі, так і у приміщенні. Обмеження у 4 особи поширюється на приватні зустрічі у приміщеннях і в денний час.

Нагадаємо, що раніше у Польщі від 4 травня послабили карантин. Там відновили свою роботу ТРЦ, музеї та галереї. 

Додамо, що раніше повідомлялося, що Євросоюз планує відкрити туристам двері. Правда, для в'їзду Брюссель пропонує два варіанти. Перший — це дозвіл на в'їзд з тих країн, де рівень захворюваності COVID-19 відносно невисокий, до 100 нових випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів. І при цьому, щоб позитивна частка тестування не перевищувала 4%.

Другий сценарій — це вакцинація: Європа буде пускати щеплених, але не будь-якою вакциною.

Новини світу: в Австрії, щоб зайти до магазину, необхідно перевіритися на COVID-19

Новини світу: в Австрії, щоб зайти до магазину, необхідно перевіритися на COVID-19