В Росії з-під арешту вийшов опозиціонер Навальний

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Олексій Навальний перебував за ґратами 20 діб.

Політик Олексій Навальний, якого заарештували на 20 діб у справі про акції проти підвищення пенсійного віку, вийшов на свободу.

Про це повідомляє телеканал "Дождь".

Симоновський районний суд Москви заарештував Навального 24 вересня - в день його звільнення після 30 діб арешту за акцію в рамках "Страйки виборців". Політика затримали ісклали на нього протокол за ч.4 ст. 20.2 КоАП (дія або бездіяльність при проведенні мітингу, які спричинили шкоду здоров'ю людини або майна).

Навального звинуватили в публікації анонсу акції проти пенсійної реформи, твітів та відеоролика від 24 серпня. За версією поліції, заклики Навального привели до масової акції 9 вересня в центрі Москви. Мітинг переріс у хід, в результаті якого дії групи громадян "спричинили перешкоди руху пішоходів, а також заподіяння шкоди здоров'ю", в тому числі поліцейським.

На думку самого Навального, проти нього планують відкритинову кримінальну справу. Він також просив суддю перенести засідання, оскільки його адвокати не могли приїхати в суд, однак в задоволенні клопотання йому відмовили.

ВідеоПроти російського опозиціонера Олексія Навального відкриють нову справу

Російського опозиціонера Олексія Навального затримали одразу ж після виходу з-під арешту. Політик відсидів 30 діб за організацію мітингу у лютому. Згодом стало відомо, проти російського опозиціонера відкривають чергову справу. Цього разу - за порушення проведення мітинга. 

Проти російського опозиціонера Олексія Навального відкриють нову справу

Залиште свій коментар

Вибір редакції