В Угорщині почався референдум стосовно розподілення мігрантів

За квотами притулок у країнах ЄС мають отримати 160 тисяч людей.

В Угорщині відкрилися дільниці для голосування: жителі країни на референдумі ухвалять рішення про те, як бути з обов'язковими квотами на розподіл мігрантів по країнах-членах Євросоюзу.

Про це повідомляє "BBC Ukrainian".

Згідно з планами керівництва ЄС, за цими квотами притулок у країнах ЄС мають отримати 160 тисяч людей. Зокрема, Угорщина повинна буде прийняти 1 294 людини.

Опитування, зроблені до початку голосування, показали, що серед тих, хто збирається взяти участь у референдумі, висока частка тих, хто виступає проти квот. Щоб референдум був визнаний таким, що відбувся, явка повинна перевищити 50%.

Повідомляється, що під час кризи з мігрантами Угорщина стала однією з країн, де зупиняються мігранти на шляху проходження до Німеччини та інших країн Євросоюзу.

На референдум винесли питання: "Чи хочете ви, щоб Європейський Союз мав право в обов'язковому порядку переселяти осіб, які не є громадянами Угорщини, в Угорщину, навіть без схвалення Національної асамблеї [національного парламенту]?"

Нагадаємо, ЄС запропонував схему розподілу квот для того, щоб пом'якшити наслідки кризи для Греції і Італії, країн, через які більшість мігрантів і біженців в'їжджають до ЄС.

Нещодавно лідери 193 країн схвалили Нью-Йоркську Декларацію про біженців та мігрантів, яка містить заходи щодо захисту переміщених осіб.

У Середземному морі перекинулося судно з мігрантами, є загиблі

На облавку було шість сотень людей, 43 з них загинули, серед жертв катастрофи є діти. На допомогу мігрантам прийшла єгипетська берегова охорона. Рятувальники витягли з води понад півтори сотні людей. Як з'ясувалося згодом, судно перевозило біженців із Сирії та африканських країн до Італії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: