В Угорщині почався референдум стосовно розподілення мігрантів

За квотами притулок у країнах ЄС мають отримати 160 тисяч людей.

В Угорщині відкрилися дільниці для голосування: жителі країни на референдумі ухвалять рішення про те, як бути з обов'язковими квотами на розподіл мігрантів по країнах-членах Євросоюзу.

Про це повідомляє "BBC Ukrainian".

Згідно з планами керівництва ЄС, за цими квотами притулок у країнах ЄС мають отримати 160 тисяч людей. Зокрема, Угорщина повинна буде прийняти 1 294 людини.

Опитування, зроблені до початку голосування, показали, що серед тих, хто збирається взяти участь у референдумі, висока частка тих, хто виступає проти квот. Щоб референдум був визнаний таким, що відбувся, явка повинна перевищити 50%.

Повідомляється, що під час кризи з мігрантами Угорщина стала однією з країн, де зупиняються мігранти на шляху проходження до Німеччини та інших країн Євросоюзу.

На референдум винесли питання: "Чи хочете ви, щоб Європейський Союз мав право в обов'язковому порядку переселяти осіб, які не є громадянами Угорщини, в Угорщину, навіть без схвалення Національної асамблеї [національного парламенту]?"

Нагадаємо, ЄС запропонував схему розподілу квот для того, щоб пом'якшити наслідки кризи для Греції і Італії, країн, через які більшість мігрантів і біженців в'їжджають до ЄС.

Нещодавно лідери 193 країн схвалили Нью-Йоркську Декларацію про біженців та мігрантів, яка містить заходи щодо захисту переміщених осіб.

ВідеоУ Середземному морі перекинулося судно з мігрантами, є загиблі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: