Туск закликав закрити "Балканський маршрут" для біженців

У Відні триває саміт, присвячений міграційній кризі.

Президент Європейської ради Дональд Туск заявив, що міграційний "Балканський маршрут", через який біженці нелегально потрапляли до країн Західної Європи, має бути закритий назавжди.

Таку заяву він зробив напередодні саміту у Відні, присвяченому питанням міграційної кризи, повідомляє "Європейська правда".

"Сьогодні ми повинні обговорити, як підвищити ефективність наших дій. Ми повинні підтвердити, політично і на практиці, що західнобалканський маршрут незаконної міграції закритий назавжди. Ось чому я радий, що канцлер Керн взяв на себе ініціативу і організував цю зустріч", - йдеться у заяві.

Туск також наголосив, що ключ до вирішення міграційної кризи - відновлення ефективного контролю на зовнішніх кордонах ЄС.

"Очевидно, що важливою передумовою для досягнення цієї мети є тісна співпраця з нашими партнерами на Балканах і в Туреччині", - додав він.

Нагадаємо, кількість людей, які вимушено залишили своє місце проживання через військовий конфлікт, досягло найвищих показників за всю історію. На кінець 2015 року 65,3 мільйона людей були біженцями, особами, які подали прохання про отримання притулку, або внутрішньо переміщеними особами. За минулий рік їхня кількість зросла на 5 млн осіб. Біженцем є приблизно кожна 113-а людина на планеті, а половина всіх біженців - вихідці з Сирії, Афганістану і Сомалі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: