Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пляжі курорту Шарм-ель-Шейх досі закриті для туристів. Купатися дозволили тільки професійним драйверам, які мають за плечима не менше 50 занурень.

Акула_людожерка_Єгипет
ТСН.ua
Напад акули на туриста. Ексклюзивне фото ТСН.
На єгипетському курорті Шарм-ель-Шейх на туристів нападали щонайменше дві різні акули. До такого висновку дійшли експерти, вивчивши сліди укусів хижаків.

Заступник генсекретаря провінції Південний Синай Ахмед аль-Ідкаві повідомив, що щелепи спійманої та убитої акули мако збігаються зі шрамами постраждалих туристів з Росії та України. За його словами, експерти однозначно називають цю акулу винуватицею нападів.

Проте свідки кажуть, що туристку з Німеччини вбила білопера акула. Таким чином, існує висока ймовірність, що не менше двох акул різних видів раптово почали атакувати людей.

Незалежні експерти зізналися, що не знають, скільки всього акул у Червоному морі могли перейти на полювання на людей і коли море стане безпечним. Раніше морські біологи припускали, що на туристів нападає лише одна хижачка-ізгой.

Напередодні до Шарм-ель-Шейха прилетіли троє міжнародних експертів зі США, які приєднаються до розслідування.

Пляжі курорту досі закриті для туристів. Купатися дозволили тільки професійним драйверам, які мають за плечима не менше 50 занурень і знають, як поводитися з акулами. Місцева влада пообіцяла, що безкоштовно возитиме туристів на пляжі національного заповідника Рас-Мухаммед, а також району Набк, а драйверів-початківців – до Дахаба. Ймовірно, у морі встановлять спеціальні загородження від хижачок.

Нагадаємо, раніше влада Єгипту не виключила, що напад акули на людину біля берегів Синайського півострова був організований Ізраїлем.

"Версія, що "Моссад" випустив кровожерливу акулу, щоб підірвати туріндустрію Єгипту, не виключається, але на її перевірку потрібен час", - сказав журналістам губернатор Південного Синая Мухаммад Абдель Фаділь Шуша.

Офіційні особи Ізраїлю відмовилися коментувати ці заяви, назвавши їх занадто абсурдними.

Крім того, губернатор Шуша припустив, що акули збожеволіли, об'ївшись овечих туш, викинутих з судна, яке везло худобу.

На думку фахівців, аномальна поведінка акул також може пояснюватися тим, що в листопаді під час мусульманського свята жертвопринесення Курбан-Байрам в море сотнями скидалися залишки баранячих туш. Не виключається, що винні у цьому і самі єгиптяни, які спеціально підкормлювали акул для розваги туристів.

Як повідомлялося, у неділю під час нападу акули в Шарм-ель-Шейху загинула німецька туристка. Всього кількома днями раніше від нападів акул постраждали двоє росіян та громадянин України.

Читайте також:

Учені: за 10 років акули-людожери з'являться і в Криму

Напад акули-людожерки у Єгипті: ексклюзивне фото

Єгипет намагається "задобрити" туристів, наляканих нападами акул

Єгипет запідозрив, що кровожерливих акул підіслали з Ізраїлю

Відео В Єгипті підозрюють, що акул-людожерок уже декілька

Залиште свій коментар

Вибір редакції