Гора Пивиха над Дніпром: наметовий вікенд біля річки у Полтавській області

Дата публікації
Перегляди
42к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гора Пивиха над Дніпром: наметовий вікенд біля річки у Полтавській області

Фото: @katherine_lysak @pvp.poltava | Instagram

Відпочинок на найвищій точці лівого берега Дніпра.

Пандемія коронавірусу зруйнувала всі плани на відпустку за кордоном через закриті авіашляхи та зупинку транспорту. Однак це хороша нагода влаштувати свою відпустку-2020 в Україні і познайомитися із новими місцями.

ТСН.ua розповідає, де в Україні сховалася Шрі-Ланка, яке місце на мапі країни не поступається швейцарським краєвидам та де можна побачити екзотичних тварин, не виїжджаючи за кордон. Пропонуємо відпочити у наметах із пікніком на горі Пивиха, що у Полтавській області.

Фото: instagram.com/madina.shpak

Гора Пивиха: відпочинок у наметах над Дніпром

Гора Пивиха розташована на березі Кременчуцького водосховища у Полтавській області. На лівому березі Дніпра вона є найвищою точкою і сягає 169 метрів. Після того, як тут звели Кременчуцьке водосховище, гора Пивиха почала поступово руйнуватися. Наразі вона вважається історико-геологічним заповідником.

Фото: instagram.com/pvp.poltava

Гора Пивиха порізана ярами і вкрита зеленими насадженнями. Також тут є обривисті та круті уступи. Пивиха є заказником місцевого значення і пам'яткою природи. На Пивисі регулярно проводять археологічні розкопки, адже тут виявляли стародавні поселення.

Зазвичай сюди приїжджають на вікенд та влаштовують пікніки. Ті, кому хочеться відпочити тут більше часу, зупиняються на горі із наметами. Також тут можна купатися у Дніпрі, що протікає просто біля гори.

Фото: instagram.com/annaokhrei

Як доїхати до гори Пивиха

Щоб відпочити на горі Пивиха, спочатку потрібно дістатися Кременчука. Наприклад, з Києва можна доїхати потягом за напрямом “Київ - Кременчук”. У дорозі він перебуває 5 годин 26 хвилин. Зі столиці поїзд вирушає о 17:42.

Ціни за квитки за напрямом "Київ - Кременчук":

  • місце у купейному вагоні - 415 грн;
  • місце для сидіння другого класу - 220 грн.

Далі ж потрібно подолати 32 кілометри. Це можна зробити за допомогою орендованого автомобіля або ж дістатися автостопом. Також до гори Пивиха можна доїхати власною машиною.

Фото: instagram.com/ptashechka._

Де поселитися та чим зайнятися на горі Пивиха

Найліпшим варіантом для відпочинку на горі Пивиха буде намет, адже поблизу немає жодного готелю. Так, їдучи сюди, варто запастися спальним мішком, їжею, питною водою та одягом. Найближче ж місце, де можна заночувати, розташоване у селі Власівка. Так, одна ніч у готелі коштуватиме від 650 до 950 грн.

Найчастіше тут влаштовують пікніки та засмагають. Також тут дозволяється спортивне любительське полювання, рибалка і проведення різних наукових робіт.

Фото: instagram.com/katherine_lysak
Фото: instagram.com/katherine_lysak

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
42к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація