Містечко з 550 мешканцями оголосило про незалежність від Італії

Містечко з 550 мешканцями оголосило про незалежність від Італії

Ілюстрація / Фото: pixdaus.com

В Італії маленьке містечко Філеттіно оголосило про свою незалежність в знак протесту проти заходів жорсткої економії у країні.

Маленьке італійське місто Філеттіно оголосило про свою незалежність і почало друкувати власні банкноти в знак протесту проти заходів жорсткої економії в Італії.

Місто знаходиться в 100 кілометрах від Риму, в ньому живуть всього 550 мешканців. За новими правилами, для скорочення витрат місцевої адміністрації воно повинно з'єднатися з сусіднім містом Треві.

Мер міста Лука Селларі, якому загрожує втрата роботи через кризу єврозони, запропонував ідею про проголошення незалежності. Він створив власну валюту, назвавши її Фіоріто. Банкноти вже використовуються для оплати покупок в місцевих магазинах, їх також купують туристи в якості сувенірної продукції.

За словами мера, жителі виявляють величезний ентузіазм з приводу проголошення Філеттіно незалежним князівством.

Зазначимо, що це вже не перший курйозний випадок в Італії, пов'язаний з реформою місцевого самоврядування.

Минулого тижня влада іншого села, в якій живуть всього 178 осіб, попросили надіслати їм 830 африканських біженців на постійне проживання, щоб таким чином чисельність мешканців перевищила 1000 чоловік і селу залишили статус окремого муніципалітету.

Читайте також:

Італійське село вирішило оголосити себе князівством

Італійське село попросило надіслати йому 830 біженців

Самопроголошене князівство обрало монарха і відділилося від Італії

Головна фігурантка секс-скандалу навколо Берлусконі вагітна

Повʼязані теми:

Наступна публікація